SIŪLOME JUMS BENDRADARBIAVIMO GALIMYBĘ​

Skaitmeninis Marketingas

Jūs į savo gretas priimate talentinga duetą, kuris perima marketingo paslaugos valdymą ir visas jo subtilybes. Kaip žinia, šiai dienai, tai labai svarbi įmonės verslo dalis, norint jį plėsti, norint plėsti klientų ratą. Didžiosios įmonės tam skiria didelius biudžetus, tačiau ką daryti mažoms? Išlaikyti profesionalią komandą tampa per didelė našta (ir kartais tai net neatsiperka), o apleista ši sritis atsisuka prieš pačią įmonę, nes vis daugiau klientų prieš pasirenkant kur įsigyti norimą produktą ar paslaugą domisi apie įmonę visais įmanomais sklaidos kanalais.

Mūsų paslaugos

Mes siūlome visus šiuos rūpesčius palikti mums. Tik įsivaizduokite, kad Jūsų komandoje yra: marketingo specialistas, fotografas, videografas, Google SEO profesionalas, internetinių WEB puslapių kūrėjas, Google įrankių analitikas ir  skiriate kelias valandas sudarant mėnesio planą mums (internetinio puslapio modernizavimas/kūrimas, Google  SEO sutvarkymas, Google Analytics duomenų sekimas, jų bendrinimas ir pasiūlymų rengimas, tekstinės informacijos sukūrimas, profesionalus video/foto paruošimas, Soc. tinklų valdymas. Ir mes visą tai atliekame per sutartą laiką.

Nauda

Mažoms įmonėms labai patogu turėti profesionalę komandą, kuri sudaro marketingo strategiją,  pati kuria ir valdo autentišką informaciją, ir tuo pačiu įmonė nėra pririšta prie darbo vietos kūrimo. Tai reiškia, kad vadovas gali tikėtis visada turėti modernų interneto puslapį, autentiškas fotografiją/videografiją ir informatyviai valdomus socialinius tinklus, ir tuo pačiu neaukoti pilnos darbo vietos, taip taupant įmonės kaštus.

Kaina

Kaina priklauso nuo kliento – turite viziją, ko norite pasiekti savo internetiniu puslapiu, kiek laiko tam turime, ir kiek esate pasiruošę investuoti. Tai reiškia, kad Jūs gaunate dviejų žmonių komanda su kuria palaikote ryšį dėl marketingo, visada gaunate patikimą informaciją ir patarimus. Taip pat internetinio puslapio kūrimo/valdymo paslaugą, autentišką foto/video medžiagą (atvykstame į darbo vietą ar pas klientą ir spec. įrangą tai įamžiname) ir socialinių tinklų valdymą.